x

  Współpraca z artystami

  Współpraca z artystami

  Rozwiń skrzydła w Tle dla Mew!

  Oprócz stałej współpracy Tła dla Mew z postaciami, które dały się już poznać szerszej publiczności tudzież całemu światu ;), pozostawiamy także nieograniczoną przestrzeń dla artystów i rzemieślników samozwańczych, niszowych i nikomu jeszcze nieznanych.

  Stworzyliśmy formułę, dzięki której wspieramy takowe osoby w ich dążeniach i rozwoju, udostępniając nasze obiekty oraz potrzebny sprzęt, pomagając w procesie organizacyjnym oraz promując wszelkimi dostępnymi kanałami ich działania i twórczość. Jednocześnie czynimy Tło dla Mew miejscem obfitującym w wydarzenia kulturalne niosące ze sobą wartość i pozostawiające po sobie ślad.

  Tło dla Mew nie jest konstrukcją stałą i skończoną, wzniesioną na betonowych fundamentach, opartą na zbrojonych filarach, trwającą w określonych ramach, prowadzoną przez te same twarze. Tło dla Mew nie jest skończone, jest niedosłowne i wielowymiarowe, wyrosło z wizji- nie z materii, jest więc zmienne i na bieżąco współtworzone. Chcemy współtworzyć je z Wami.

  Dlatego poszukujemy muzykantów, nauczycieli, wizjonerów, marzycieli, wróżbitów, miłośników, wirtuozów, błędnych rycerzy, magików oraz żeglarzy tułaczy...... czyli artystów wszelkiej maści i profesji, każdego kto zechce podzielić się z nami swą iskrą, swym kunsztem, fascynacją, doświadczeniem, talentem, animuszem, swoją wrażliwością, samym sobą, całym sobą.

   

  W Tle dla Mew wspólnie możemy zorganizować Twoje wydarzenie...
  ...małe czy duże, dla nas będzie wielkie, spontaniczne czy zaplanowane, tutaj będzie kapitalne!

   

  Jeśli grasz na jakimś instrumencie, śpiewasz - zorganizujmy Twój koncert, recital. Oddamy do Twojej dyspozycji naszą przestrzeń (scenę pod strzechą, plener, salę tawerny).
  Jeśli prowadzisz warsztaty, robisz pokazy - wypromujemy je u nas. Udostępnimy odpowiedni sprzęt (mikser, dwa głośniki z wzmacniaczami, dwa mikrofony, statywy, kable, oświetlenie sceny, inne).
  Jeśli masz jakiś talent, pasję, profesję - pomożemy Ci ją zaprezentować. Wesprzemy Cię na kolejnych etapach realizacji.
  Jeśli piszesz, malujesz, rzeźbisz, fotografujesz - zaaranżujemy Twoją galerię, ogłosimy aukcję! Wypromujemy Cię lokalnie (informacja turystyczna, media społecznościowe, portale tematyczne, plakaty, poczta pantoflowa).
    Twój pobyt w Tle dla Mew - to nasz koszt!*
    Otworzymy przed Tobą drzwi do realizacji kolejnych projektów i marzeń oraz do stałej współpracy z nami!

  * szczegóły do uzgodnienia

  Możesz leżeć na pomoście i liczyć raki, albo pleść warkocze z cum, albo żagle przerabiać na latawce... jeśli coś podobnego chodzi Ci po głowie, buzuje krew w żyłach, rozpiera pierś, przyfruń do Tła!


  Opowiedz co wspólnie zrobimy: 508 109 586
  tlodlamew@gmail.com

  do góry strony